افزونه خبرنامه WP Subscribe Pro وردپرس

WP Subscribe Pro نام افزونه کاربردی وردپرس می‌باشد که توسط آن می‌توان خبرنامه های حرفه ای و جذابی در وبسایت خود به وجود آورد. از آنجایی که امروزه داشتن مشترکین خبرنامه یکی از راه های موفقیت و افزایش بازدید وبسایت و در ادامه آن افزایش فروش می‌باشد ، مدیران وبسایت ها نیاز به ابزاری دارند تا بتوانند خبرنامه های حرفه ای در وبسایت ایجاد کنند تا به این طریق کاربران را جهت عضویت در خبرنامه های خود جذب کنند.

افزونه WP Subscribe Pro ابزار مناسبی در جهت برطرف شدن نیاز های مدیران وبسایت ها از خبرنامه ای حرفه ای می‌باشند که امکانات خوبی را به وبسایت آنها اضافه خواهد کرد. همچنین این افزونه سرویس های معتبری مانند:Feedburner ، MailChimp و Aweber و موارد دیگر پشتیبانی می‌کند که به راحتی می‌توانید خبرنامه خود را به آنها متصل کنید.

افزونه WP Subscribe Pro به شما این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به داشتن دانش برنامه نویس و تنها با استفاده از کنترل پنل قدرتمند این افزونه خبرنامه های حرفه ای خود را ایجاد کنید. با وجود داشتن امکانات فراوان این کنترل پنل شما می‌توانید خبرنامه های خود را بنا به نیاز خود طراحی کرده و کاملا شخصی سازی کنید. در ادامه می‌توانید ویژگی های دیگر این افزونه خبرنامه را مطالعه کنید.

افزونه خبرنامه WP Subscribe Pro وردپرس

 

قابلیت های افزونه خبرنامه WP Subscribe Pro وردپرس نسخه 1.5.24

کاملا واکنش گرا
دارای سئو قدرتمند
پشتیبانی از سیستم های ایمیل مارکتینگ فراوان
دارای رنگبندی نامحدود
دارای ابزارک
دارای انیمیشن های مختلف
امکان استفاده به صورت پاپ آپ
دارای کدهای کوتاه مختلف
دارای سرعت بهینه شده
بدون نیاز به داشتن دانش برنامه نویسی
سازگار با افزونه های سئو
امکان تعیین زمان برای نمایش خبرنامه
دارای حالت پیش نمایش

جعبه دانلود

حجم فایل: 600کیلوبایت

نسخه (ورژن): 1.5.24

پیشنمایش: پیشنمایش افزونه خبرنامه WP Subscribe Pro وردپرس


توسط
لینک کوتاه : http://www.dlcode.ir/?p=4894

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.