پوسته کاریابی Jobify وردپرس

Jobify نام پوسته حرفه ای وردپرس می‌باشد که به کمک آن می‌توانید یک وبسایت کاریابی در جهت انتشار آگهی های استخدامی و درخواست شغل ایجاد کنید. این پوسته دارای دو دمو می‌باشد که به آسانی می‌توانید هر کدام را به دلخواه با چند کلیک نصب کنید. این پوسته با دارا بودن امکانات مختلف و بسیار حرفه ای ، به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید یک کاریابی اینترنتی راه اندازی کنید.

پوسته کاریابی Jobify دارای سیستم جستجو قدرتمند مشاغل بوده که به کاربران و افراد جویای کار کمک خواهد کرد تا بتوانند به آسانی، شغل مورد نظر خود را بر اساس معیار و مهارت های یافت کنند. همچنین می‌توانید با ایجاد فیلترهای مختلف و افزودن آن‌ها به جستجو وبسایت کاریابی خود، امکان جستجو حرفه ای را به کاربران وبسایت خود بدهید.

پوسته کاریابی وردپرس Jobify با توجه به اینکه کاملا راستچین سازی شده است، به کاربران فارسی زبان این امکان را می‌دهد تا بتوانند از امکانات بسیار خوب این پوسته به صورت راستچین استفاده کنند. همچنین این پوسته از فروشگاه ساز ووکامرس پشتیبانی می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید در کنار وبسایت خود یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید. در ادامه می‌توانید ویژگی های دیگر این پوسته را مطالعه کنید.

پوسته کاریابی Jobify وردپرس

قابلیت های پوسته کاریابی Jobify وردپرس نسخه 3.8.4

کاملا راستچین سازی شده
کاملا واکنش گرا
سازگاری با افزونه WP Job Manager
سازگاری کامل با ووکامرس
دارای جستجو قدرتمند
امکان ایجاد فیلتر برای سیستم جستجو
دارای صفحه ساز حرفه ای
نصب دمو با چند کلیک
سئو بهینه سازی شده
پشتیبانی از افزونه گراویتی فرم
سازگاری با افزونه Slider Revolution
دارای کدهای کوتاه مختلف
دارای فایل ترجمه .po و .mo

جعبه دانلود

حجم فایل: 2.2 مگابایت

نسخه (ورژن): 3.8.4

پیشنمایش: پیشنمایش پوسته کاریابی Jobify وردپرس


توسط
لینک کوتاه : http://www.dlcode.ir/?p=4869

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.