اهمیت استفاده از کارت ویزیت در تجارت و بیزینس

از آنجایی که بیشتر کسب و کارها به صورت دیجیتال انجام می‌شوند شاید فکر کنید که کارت‌های ویزیت دیگر اهمیت چندانی ندارند و تاثیرشان را از دست داده‌اند؛ در حالی که هنوز هم یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین ابزار تبلیغات و بازاریابی به شمار می آیند. در ادامه دلایلی که کارت‌ ویزیت ها هنوز هم برای کسب و کار شما مهم هستند مورد بررسی قرار می گیرند.

دلایلی که نشان می دهد کارت ویزیت ها هنوز هم موثر هستند:

  • نداشتن موبایل هوشمند در اکثر افراد واقع در ایران
  • مشروعیت بخشیدن به کسب و کار شما
  • توسعه دادن روابط انسانی بواسطه کارت ویزیت
  • تسهیل کردن فرآیند شبکه سازی
  • میزان آگاهی از نام برند شما را بیشتر و قوی تر می کنند
  • چهره یا هویت بخشیدن به برند شما

کارت ویزیت، هویت بصری کسب و کار شما

کارت ویزیت شما به صورت بصری هویت کسب و کار شما را نشان میدهد. به کسب و کار شما چهره می بخشند و در یاد مخاطب میماند شما چه کسی هستید و چه کاری انجام می‌دهید. ارائه کارت ویزیت به شیوه‌ی فیزیکی و چاپی نشان دهنده حس تعامل و ایجاد رابطه دوستانه با مشتری است و اگر درست و موثر طراحی شود، پیام و ارزش کسب و کار شما را به مخاطب خاطر نشان میکند و نگرش مثبتی نزد مخاطبان نسبت به شما ایجاد می‌کند.

معمولا کارت ویزیت لایه باز توسط طراحان آماده شده و توسط چاپخانه ها بچاپ می رسد.

کارت ویزیت ها معمولا مستطیل شکل و در اندازه ای حدود ۸.۵ در ۴.۵ سانتیمتر هستند که در جنس های مختلف به چاپ می رسند. البته در حال حاضر خلاقیت فراوانی در طراحی و چاپ کارت ویزیت صورت گرفته و از مستطیل شکل به اشکال مختلفی تبدیل شده اند.

از جمله معروفترین این طرح ها می توان به کارت ویزیت املاک  نیز اشاره کرد.

معمولا نمایندگیهای شرکت های مختلف از جمله بیمه نیز برای معرفی شعبات خود از کارت ویزیت بیمه مناسب استفاده می کنند.

کارت‌ ویزیت ها هرگز کاربرد خود را از دست نداده‌اند. همیشه در دسترس هستند و به علت نبود آنتن یا قطعی اینترنت دچار مشکل نمی‌شوند. کارت ویزیت شما می‌تواند فارغ از اینکه در چه مکانی قرار دارید و حتی زمان‌هایی که الزام به خاموش کردن تلفن‌های همراه و دیگر دستگاه‌های ارتباطی است، مثل سفرهای هوایی یا بیمارستان‌ها، اطلاعاتتان را نمایش می دهد. کارت‌ ویزیت همیشه برای شما کاربرد دارد.


توسط
لینک کوتاه : http://www.dlcode.ir/?p=10835

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.