تغییر زبان وردپرس در چند دقیقه

ایا میخواهید از زبان های دیگر در وردپرس استفاده کنید؟وردپرس به طور کامل از بیش از ۶۵ زبان دنیا پشتیبانی میکند که شما میتوانید از زبان مورد نظر خود در وردپرس استفاده کنید.برای اینکه زبان وردپرس را تغییر بدهید باما همراه باشید.

توجه:بعضی وقت ها شاید به دلیل انجام دادن تغییراتی در وردپرس زبان سایت شما تغییر کند مثلا استفاده از افزونه wp-reset که پس از استفاده از این افزونه زبان وردپرس شما به انگلیسی تغییر میکند.

انتخاب زبان در هنگام نصب وردپرس

از نسخه ۴ به بعد وردپرس این امکان اضافه شد که میتوانستید در هنگام نصب وردپرس زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید حالا اگر از مرحله نصب عبور کرده اید و زبان خود را انتخاب نکرده اید نگران نباشید بلکه میتوانید دوباره زبان را تغییر بدهید.

تغییر زبان به روش دستی

اگر زبان وردپرس را میخواهید تغییر بدهید ان هم در چند دقیقه میتوانید از طریق مسیر”تنظیمات>همگانی”و در اخر صفحه همگانی در فیلد زبان سایت زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس بر روی ذخیره تغییرات کلیک کنید تا تغییرات ذخیره شود و الان خواهید دید که زبان وردپرس شما تغییر کرده است.

wordpress-install-other-languages-1

وردپرس برای بیش از ۱۶۲ زبان دنیا ترجمه شده است ولی در این لیست تنها ۶۲ زبان را مشاهده میکنید.اگر زبان مورد نظر شما در لیست نبود به این معنا نیست که برای زبان شما ترجمه نشده است و میتوانید زبان خود را اضافه کنید برای اضافه کردن زبان مورد نظر خود مرحله بعدی را بخوانید.

بخوانید  اضافه کردن ایکون در سایت وردپرسی

نصب زبان مورد نظر

برای نصب زبان مورد نظر خود میبایست از طریق این صفحه وارد ترجمه های وردپرس شوید و زبان مورد نظر خود را در لیست پیدا کنید سپس بر روی لینک team کلیک کنید

wordpress-install-other-languages-3

پس از وارد شدن به صفحه جدید برای دریافت فایل زبان بر روی دکمه”Download language pack”کلیک کنید تا فایل زبان برای شما دانلود شود

wordpress-install-other-languages-4

سپس فایل فشرده را در مسیر “wp-content>languages folder”از حالت فشرده خارج کنید و حالا تنها کافیست طبق مرحله پیش از مسیر”تنظیمات>همگانی”و در اخر صفحه در قسمت فیلد زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید و در این لیست در قسمت نصب شده ها خواهید دید که زبان مورد نظر شما نیز اضافه شده است و تنها در اینجا زبان خود را انتخاب کنید سپس بر روی ذخیره تغییرات کلیک کنید.

wordpress-install-other-languages-2

امیدوار هستیم که مقاله تغییر زبان وردپرس در چند دقیقه برای شما مفید بوده باشه


توسط
لینک کوتاه : http://www.dlcode.ir/?p=3694

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.