افزونه فارسی پیشنهاد کلمات کلیدی WordPress Keyword Tool وردپرس نسخه 2.2.0

 

WordPress Keyword Tool نام افزونه کاربردی و حرفه ای وردپرس می‌باشد که توسط آن قادر هستید تا کلمات کلیدی پرطرفدار پست مورد نظر خود را شناسایی کنید و از آن ها در پست های وبسایت خود استفاده کنید. این افزونه با پیشنهاد دادن کلمات کلیدی باعث می‌شود تا از چگالی کلمات کلیدی وبسایت خود اطمینان حاصل کنید و مطالب وبسایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید.
افزونه WordPress Keyword Tool همزمان با تایپ کلمات به شما به صورت زنده کلمات کلیدی مناسب را پیشنهاد می‌دهد و شما می‌توانید کلمات کلیدی مناسب را برای مطلب مورد نظر خود انتخاب کنید. همچنین می‌توانید کلمات کلیدی را به عنوان برچسب برای مطلب خود انتخاب کنید. همچنین این افزونه از فروشگاه ساز ووکامرس پشتیبانی می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد تا برای محصولات خود کلمات کلیدی مناسب انتخاب کنید.
از آنجا که افزونه WordPress Keyword Tool کاملا فارسی و راستچین سازی شده است به کاربران فارسی زبان این امکان را می‌دهد تا بتوانند از امکانات بسیار خوبی این افزونه در وبسایت خود استفاده کرده و مطالب ارسالی خود بهینه سازی کنند. در ادامه می‌توانید ویژگی های بیشتر این افزونه را مشاهده کنید.

قابلیت های افزونه فارسی پیشنهاد کلمات کلیدی WordPress Keyword Tool وردپرس نسخه 2.2.0

کاملا فارسی سازی شده
پشتیبانی از فروشگاه ساز ووکامرس
نمایش لیست کلمات کلیدی
کاملا واکنش گرا
امکان انتخاب کلمات کلیدی به عنوان برچسب
نمایش چگالی کلمات کلیدی پست مورد نظر
پشتیبانی از چندین زبان
پیشنهاد کلمات کلیدی در هنگام تایپ کلمه
استفاده از تکنولوژی Ajax

جعبه دانلود


توسط
لینک کوتاه : http://www.dlcode.ir/?p=3749

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.